Daria Klimek

Klimekdaria7

Wolsztyn, Poland

2 个文件

0 次销售

  • 在线图数:2

    销售总数:0

  • 图集曝光率:0%

    数据曝光率0%

  • 每图平均下载数:0.00

    留言次数:0

  • 月均上图数:0.06

加入时间: April 5, 2017

网站

个人简介
I have been interested in photography for over 2 years now, it has become my passion without which I can not imagine life. I love taking pictures of landscapes and making photo shoots in fairytale style.
As I mentioned, I love photography, I dream about not only photography but passion as a source of maintenance. They say that when you love what you do and still earn it you do not work any one day :)
-------------------
Fotografią interesuję się od ponad 2 lat, stało się to moją pasją bez której nie wyobrażam sobie życia. Uwielbiam fotografować krajobrazy i wykonywać sesje zdjęciowe w stylu bajkowym.
Jak wspominałam, uwielbiam fotografować, marzę o tym, aby fotografia nie tylko była pasją, ale też źródłem utrzymania. Mówią, że jak kochasz to co robisz i jeszcze na tym zarabiasz to nie przepracowujesz ani jednego dnia :)
更多更少

最新图片

 象从witcher 库存照片 象从witcher 对方式的远期 免版税图库摄影 对方式的远期

图像供稿人 Wolsztyn, Poland, Poland

 沃尔什滕,波兰水自行车在一个美丽如画的地方停放 免版税库存图片 沃尔什滕,波兰水自行车在一个美丽如画的地方停放 沿湖岸的沃尔什滕,波兰美丽如画的木走道在日落 免版税库存照片 沿湖岸的沃尔什滕,波兰美丽如画的木走道在日落 沃尔什滕,波兰- 2017年8月27日:Koscielna街的教区教堂 免版税库存照片 沃尔什滕,波兰- 2017年8月27日:Koscielna街的教区教堂 关于蒸汽机车的每年游行在沃尔什滕,波兰 免版税库存图片 关于蒸汽机车的每年游行在沃尔什滕,波兰 关于蒸汽机车的每年游行在沃尔什滕,波兰 免版税库存照片 关于蒸汽机车的每年游行在沃尔什滕,波兰 关于蒸汽机车的每年游行在沃尔什滕,波兰 库存照片 关于蒸汽机车的每年游行在沃尔什滕,波兰 关于蒸汽机车的每年游行在沃尔什滕,波兰 免版税库存图片 关于蒸汽机车的每年游行在沃尔什滕,波兰 关于蒸汽机车的每年游行在沃尔什滕,波兰 库存照片 关于蒸汽机车的每年游行在沃尔什滕,波兰 关于蒸汽机车的每年游行在沃尔什滕,波兰 免版税图库摄影 关于蒸汽机车的每年游行在沃尔什滕,波兰